OceanWP Theme - en to sv_SE translation catalogue (991 entries)

en: % Comments
sv_SE: % Kommentarer

en: %1$s installed and activated successfully.
sv_SE: %1$s installerad och aktiverad.

en: %1$s installed successfully.
sv_SE: %1$s installerades.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
sv_SE: %s är inte giltig. Vänligen fyll i en av följande: %2$s

en: %s is a required field.
sv_SE: %s är ett obligatoriskt fält.

en: %s is not a valid email address.
sv_SE: %s är inte en giltig e-postadress.

en: %s is not a valid phone number.
sv_SE: %s är inte ett giltigt telefonnummer.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
sv_SE: %s är inte ett giltigt postnummer / ZIP.

en: (Edit)
sv_SE: (Redigera)

en: 0 Comments
sv_SE: 0 Kommentarer

en: 1 Comment
sv_SE: 1 Kommentar

en: 3D X Reverse
sv_SE: 3D X omvänd

en: 3D XY
sv_SE: 3D YX

en: 3D XY Reverse
sv_SE: 3D YX omvänd

en: 3D Y Reverse
sv_SE: 3D Y omvänd

en: 404 Error Page
sv_SE: 404 Felsida

en: 404 Not Found
sv_SE: 404 Sidan Kan Inte Hittas

en: 404: Page Not Found
sv_SE: 404: Sidan kan inte hittas

en: Absolute Right
sv_SE: Absolut Höger

en: Account
sv_SE: Konto

en: Activate
sv_SE: Aktivera

en: Activate %2$s
sv_SE: Aktivera %2$s

en: Active
sv_SE: Aktiv

en: Active Text Borders Color
sv_SE: Aktiv Text: Kantlinjefärg

en: Active Text Color
sv_SE: Aktiv Text: Färg

en: Add 500 to display full content
sv_SE: Skriv 500 för att skriva ut fullt innehåll

en: Add Container
sv_SE: Lägg till behållare

en: Add Header Shadow
sv_SE: Lägg till skuggning i sidhuvud

en: Add Overlay On image Hover
sv_SE: Lägg till överlagring vid muspekaren över bild

en: Add To Cart Background Color
sv_SE: Lägg till i kundvagn: Bakgrundsfärg

en: Add To Cart Background Color: Hover
sv_SE: Lägg till i kundvagn: Bakgrundsfärg: Vid muspekare över

en: Add To Cart Border Color
sv_SE: Lägg till i kundvagn: Kantlinjefärg

en: Add To Cart Border Color: Hover
sv_SE: Lägg till i kundvagn: Kantlinjefärg: Vid muspekare över

en: Add To Cart Border: Radius
sv_SE: Lägg till i kundvagn: Kantlinje: Radie

en: Add To Cart Border: Size
sv_SE: Lägg till i kundvagn: Kantlinje: Storlek

en: Add To Cart Border: Style
sv_SE: Lägg till i kundvagn: Kantlinje: Stil

en: Add To Cart Button
sv_SE: Lägg till i kundvagn - knapp

en: Add To Cart Button Style
sv_SE: Lägg i kundvagn: Knappstil

en: Add To Cart Color
sv_SE: Lägg till i kundvagn: Färg

en: Add To Cart Color: Hover
sv_SE: Lägg till i kundvagn: Färg: Vid muspekare över

en: Add To Cart Hover: Background
sv_SE: Lägg i kundvagn: Bakgrund: Vid muspekare över

en: Add To Cart Hover: Color
sv_SE: Lägg i kundvagn: Färg: Vid muspekare över

en: Add To Cart: Background
sv_SE: Lägg i kundvagn: Bakgrund

en: Add To Cart: Color
sv_SE: Lägg i kundvagn: Färg

en: Add Transparent Header
sv_SE: Lägg till transparent sidhuvud

en: Add Wishlist Icon In Header
sv_SE: Lägg till ikon för önskelista i sidhuvudet

en: Add a custom border radius. px - em - %.
sv_SE: Lägg till en anpassad kantlinjeradie. px - em - %.

en: Add a custom border size. px - em - %.
sv_SE: Lägg till en anpassad kantlinjestorlek. px - em - %.

en: Add a custom content padding. px - em - %.
sv_SE: Lägg till en anpassad innehållspadding. px - em - %.

en: Add a custom widgets padding. px - em - %.
sv_SE: Lägg till en anpassad widgetspadding. px - em - %.

en: Add a parallax effect to your footer.
sv_SE: Lägger till parallaxeffekt till din sidfot.

en: Add the height from which you want to display the scrollbar in the drop down
sv_SE: Lägg till höjden från vilken du vill visa scrollbar i dina dropdowns

en: Add to Cart
sv_SE: Lägg i kundvagn

en: Addresses: Box Background
sv_SE: Adressfält: Bakgrund

en: Addresses: Box Button Background
sv_SE: Adressfält: Bakgrund knapp

en: Addresses: Box Button Background: Hover
sv_SE: Adressfält: Bakgrund jnapp: Vid muspekare över

en: Addresses: Box Button color
sv_SE: Adressfält: Knappfärg

en: Addresses: Box Button color: Hover
sv_SE: Adressfält: Knappfärg: Vid muspekare över

en: Addresses: Box Content Color
sv_SE: Adressfält: Innehållsfärg

en: Addresses: Box Title Border Bottom Color
sv_SE: Adressfält: Titel kantlinjelinjefärg botten

en: Addresses: Box Title Color
sv_SE: Adressfält: Titelfärg

en: Advanced Styling
sv_SE: Avancerad styling

en: After Content
sv_SE: Efter innehåll

en: After Content Inner
sv_SE: Efter innehåll inre

en: After Footer
sv_SE: Efter sidfot

en: After Footer Inner
sv_SE: Efter sidfot inre

en: After Header
sv_SE: Efter rubrik

en: After Header Inner
sv_SE: Efter rubrik inre

en: After Page
sv_SE: Efter sida

en: After Page Header
sv_SE: Efter sidhuvud

en: After Page Header Inner
sv_SE: Efter sidhuvud inre

en: After Sidebar
sv_SE: Efter sidofält

en: After Sidebar Inner
sv_SE: Efter sidofält inre

en: After The Logo
sv_SE: Efter logo

en: After Top Bar
sv_SE: Efter topprad

en: After Top Bar Inner
sv_SE: Efter topprad inre

en: Align
sv_SE: Riktning

en: All
sv_SE: Alla

en: All Headings
sv_SE: Alla rubriker

en: All Post Types
sv_SE: Alla inläggstyper

en: All installations and activations have been completed.
sv_SE: Alla installationer och aktiveringar har slutförts.

en: All installations have been completed.
sv_SE: Alla installationer har slutförts.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
sv_SE: Alla tillägg installerades och aktiverades. %1$s

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
sv_SE: Ett fel inträffade när följande installerades %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Archives
sv_SE: Arkiv

en: Archives & Entries Layout
sv_SE: Arkiv- & Inläggslayout

en: Arrow
sv_SE: Pil

en: Arrow Icon
sv_SE: Pil-ikon

en: Arrow Reverse
sv_SE: Pil omvänd

en: Arrowturn
sv_SE: Pil svängd

en: Arrowturn Reverse
sv_SE: Pil svängd omvänd

en: Attachment
sv_SE: Bilaga

en: Author
sv_SE: Författare

en: Author Box
sv_SE: Författarbox

en: Author Color
sv_SE: Författare: Färg

en: Available version:
sv_SE: Tillgänglig version:

en: Back To Homepage
sv_SE: Tillbaks till hemsidan

en: Back to cart
sv_SE: Tillbaks till kundvagn

en: Background Color
sv_SE: Bakgrundsfärg

en: Background Color: Hover
sv_SE: Bakgrundsfärg: Vid muspekare över

en: Background Image
sv_SE: Bakgrundsbild

en: Backlighting
sv_SE: Bakbelysning

en: Bag Icon Color
sv_SE: Kundvagnsikon: Färg

en: Bag Icon Count Color
sv_SE: Kundvagnsikon: Räknare: Färg

en: Bag Icon Display Total
sv_SE: Kundvagnsikon: Visa totalt

en: Bag Icon Hover Color
sv_SE: Kundvagnsikon: Färg: Vid muspekare över

en: Bag Icon Hover Count Color
sv_SE: Kundvagnsikon: Räknare: Färg: Vid muspekare över

en: Bag Style
sv_SE: Kundvagnsstil

en: Before Content
sv_SE: Före innehåll

en: Before Content Inner
sv_SE: Före innehåll inre

en: Before Footer
sv_SE: Före sidfot

en: Before Footer Inner
sv_SE: Före sidfot inre

en: Before Header
sv_SE: Innan rubrik

en: Before Header Inner
sv_SE: Innan rubrik inre

en: Before Page
sv_SE: Före sida

en: Before Page Header
sv_SE: Före sidhuvud

en: Before Page Header Inner
sv_SE: Före sidhuvud inre

en: Before Sidebar
sv_SE: Före sidofält

en: Before Sidebar Inner
sv_SE: Före sidofält inre

en: Before The Logo
sv_SE: Innan logo

en: Before Top Bar
sv_SE: Före topprad

en: Before Top Bar Inner
sv_SE: Före topprad inre

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
sv_SE[0]: Påbörjar aktivering av tillägg
sv_SE[1]: Påbörjar aktivering av tilläggen

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
sv_SE[0]: Påbörjar installation av tillägg
sv_SE[1]: Påbörjar installation av tilläggen

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
sv_SE[0]: Påbörjar uppdatering av tillägg
sv_SE[1]: Påbörjar uppdatering av tilläggen

en: Big
sv_SE: Stor

en: Billing
sv_SE: Fakturering

en: Billing %s
sv_SE: Fakturering %s

en: Black: 900
sv_SE: Svart: 900

en: Blank Page
sv_SE: Blank sida

en: Blog
sv_SE: Blogg

en: Blog Entries
sv_SE: Blogginlägg

en: Blog Entry Title
sv_SE: Blogginlägg titel

en: Blog Pagination Style
sv_SE: Blogg pagineringsstil

en: Blog Post Title
sv_SE: Bloggpost titel

en: Blog Style
sv_SE: Bloggstil

en: Bold: 700
sv_SE: Fet: 700

en: Book: 300
sv_SE: Bok: 300

en: Border Bottom Color
sv_SE: Kantlinje Botten färg

en: Border Color
sv_SE: Kantlinjefärg

en: Border Color: Focus
sv_SE: Kantlinjefärg: Fokus

en: Border Color: Hover
sv_SE: Kantlinjefärg: Vid muspekare över

en: Border Radius
sv_SE: Kantradie

en: Border Radius (px)
sv_SE: Kantradie (px)

en: Border Top/Bottom Color
sv_SE: Kantlinje: Topp/botten färg

en: Border Width
sv_SE: Kantlinjebredd

en: Border Width (px)
sv_SE: Kantlinjebredd (px)

en: Borders Color
sv_SE: Kantlinjer färger

en: Boring
sv_SE: Tråkig

en: Both Sidebar
sv_SE: Båda sidofält

en: Both Sidebars: Content Width (%)
sv_SE: Båda sidofälten: Innehållsbredd (%)

en: Both Sidebars: Sidebars Width (%)
sv_SE: Båda sidofälten: Sidofältsbredd (%)

en: Both Sidebars: Style
sv_SE: Båda sidofälten: Stil

en: Bottom
sv_SE: Botten

en: Bottom Center
sv_SE: Botten Center

en: Bottom Left
sv_SE: Botten Vänster

en: Bottom Right
sv_SE: Botten Höger

en: Boxed
sv_SE: Inboxad

en: Boxed Layout Drop-Shadow
sv_SE: Inboxad layout med skugga

en: Boxed Width (px)
sv_SE: Inboxad bredd (px)

en: Brackets
sv_SE: Klammrar

en: Breadcrumbs
sv_SE: Brödsmulor

en: Breakpoints
sv_SE: Brytpunkter

en: Button
sv_SE: Knapp

en: Button Color
sv_SE: Knappfärg

en: Button Color: Hover
sv_SE: Knappfärg: Vid muspekare över

en: Button Hover Color
sv_SE: Knappfärg: Vid muspekare över

en: Button Size (px)
sv_SE: Knappstorlek (px)

en: Button: Background
sv_SE: Knapp: Bakgrund

en: Button: Color
sv_SE: Knapp: Färg

en: Button: Hover Background
sv_SE: Knapp: Bakgrund: Vid muspekare över

en: Button: Hover Color
sv_SE: Knapp: Färg: Vid muspekare över

en: Capitalize
sv_SE: Stor bokstav

en: Cart
sv_SE: Kundvagn

en: Cart / Logo / Link
sv_SE: Kundvagn / Logo / Länk

en: Cart Button Background
sv_SE: Kundvagnsknapp: Bakgrund

en: Cart Button Background: Hover
sv_SE: Kundvagnsknapp: Bakgrund: Vid muspekare över

en: Cart Button Border Color
sv_SE: Kundvagnsknapp: Kantlinjefärg

en: Cart Button Border Color: Hover
sv_SE: Kundvagnsknapp: Kantlinjefärg: Vid muspekare över

en: Cart Button Color
sv_SE: Kundvagnsknapp: Färg

en: Cart Button Color: Hover
sv_SE: Kundvagnsknapp: Färg: Vid muspekare över

en: Cart Dropdown Styling
sv_SE: Kundvagn dropdown styling

en: Cart Dropdowns Width (px)
sv_SE: Kundvagn dropdown bredd (px)

en: Cart Icon
sv_SE: Kundvagnsikon

en: Cart Totals Table: Titles Color
sv_SE: Kundvagn total tabell: Titelfärg

en: Cart: Cross-Sells Columns
sv_SE: Kundvagn: Korsförsäljning: Kolumner

en: Cart: Cross-Sells Count
sv_SE: Kundvagn: Korsförsäljning: Antal

en: Categories
sv_SE: Kategorier

en: Categories Widget Style
sv_SE: Kategorier: Widgetstil

en: Category
sv_SE: Kategori

en: Category Color
sv_SE: Kategorifärg

en: Category Color: Hover
sv_SE: Kategorifärg: Vid muspekare över

en: Category Hover Color
sv_SE: Kategorifärg: Vid muspekare över

en: Category Page
sv_SE: Kategorisida

en: Category Title: Background
sv_SE: Kategorititel: Bakgrund

en: Category Title: Color
sv_SE: Kategorititel: Färg

en: Center Header Settings
sv_SE: Centrerat sidhuvud: Inställningar

en: Center Left
sv_SE: Center Vänster

en: Center Right
sv_SE: Center Höger

en: Center Vertically
sv_SE: Centrera vertikalt

en: Centered
sv_SE: Centrerad

en: Centered Content & Social
sv_SE: Centrerat innehåll & socialt

en: Centered Menus
sv_SE: Centrerade menyer

en: Centered Minimal
sv_SE: Centrerad Minimal

en: Checkout
sv_SE: Kassa

en: Checkout Button Background
sv_SE: Kassa-knapp: Bakgrund

en: Checkout Button Background: Hover
sv_SE: Kassa-knapp: Bakgrund: Vid muspekare över

en: Checkout Button Color
sv_SE: Kassa-knapp: Färg

en: Checkout Button Color: Hover
sv_SE: Kassa-knapp: Färg: Vid muspekare över

en: Checkout Page
sv_SE: Kassasida

en: Choose a template created in Theme Panel > My Library to add at the header bottom.
sv_SE: Välj en mall skapad i Theme Panel > My Library för att lägga till innehåll i sidhuvud botten.

en: Choose a template created in Theme Panel > My Library to replace the content.
sv_SE: Välj en mall skapad i Theme Panel > My Library för att ersätta innehållet.

en: Choose a template created in Theme Panel > My Library to replace the header content.
sv_SE: Välj en mall skapad i Theme Panel > My Library för att ersätta innehållet i sidhuvudet.

en: Choose a template created in Theme Panel > My Library to replace the navigation.
sv_SE: Välj en mall skapad i Theme Panel > My Library för att ersätta navigationen.

en: Choose a template created in Theme Panel > My Library.
sv_SE: Välj en mall skapad i Theme Panel > My Library.

en: Choose the WooCommerce Categories widget style.
sv_SE: Välj WooCommerce widgetstil för kategorier.

en: Choose the media query where you want to display the mobile menu.
sv_SE: Välj vid vilka brytpunkter du vill visa den mobila menyn.

en: Choose your opening target for your submenus
sv_SE: Välj ditt mål för dina undermenyer

en: Circle
sv_SE: Rund

en: Circular Reveal
sv_SE: Ringar bakom

en: Close
sv_SE: Stäng

en: Close Button Background
sv_SE: Stängknapp: Bakgrund

en: Close Button Color
sv_SE: Stäng-knapp: Färg

en: Close Menu
sv_SE: Stäng meny

en: Close Menu Button
sv_SE: Stäng meny: Knapp

en: Close Menu Button Icon Class
sv_SE: Stäng meny: Knapp: Ikonklass

en: Close Menu Button Text
sv_SE: Stäng meny: Knapp: Text

en: Close Menu Text
sv_SE: Stäng meny - Text

en: Closed Header
sv_SE: Stängt sidhuvud

en: Closer Spacing
sv_SE: Tätare mellanrum

en: Collapse
sv_SE: Stäng

en: Collapse Reverse
sv_SE: Stäng omvänd

en: Collapse Width (px)
sv_SE: Ihopfallande bredd (px)

en: Color
sv_SE: Färg

en: Color: Hover
sv_SE: Färg: Vid muspekare över

en: Colored
sv_SE: Färgad

en: Columns
sv_SE: Kolumner

en: Comments
sv_SE: Kommentarer

en: Comments Color
sv_SE: Kommentarer: Färg

en: Comments Hover Color
sv_SE: Kommentarer: Färg: Vid muspekare över

en: Comments are closed.
sv_SE: Kommentarer är stängda.

en: Compact
sv_SE: Kompakt

en: Contain
sv_SE: Inneslut

en: Content
sv_SE: Innehåll

en: Content / Sidebar / Sidebar
sv_SE: Innehåll / Sidofält / Sidofält

en: Content After Header
sv_SE: Innehåll efter sidhuvud

en: Content Alignment
sv_SE: Innehåll placering

en: Content Padding
sv_SE: Innehåll padding

en: Content Padding (px)
sv_SE: Innehållspadding (px)

en: Content Width (%)
sv_SE: Innehållsbredd (%)

en: Continue Reading
sv_SE: Fortsätt läsa

en: Course
sv_SE: Kurs

en: Course Details
sv_SE: Kursinformation

en: Courses Columns
sv_SE: Kurser kolumner

en: Courses/Memberships
sv_SE: Kurser/Medlemsskap

en: Cover
sv_SE: Täck

en: Custom EDD Sidebar
sv_SE: Anpassad EDD sidofält

en: Custom File
sv_SE: Anpassad fil

en: Custom Fonts
sv_SE: Anpassade teckensnitt

en: Custom Hamburger Button
sv_SE: Anpassad hamburgerikon

en: Custom Hamburger Button Color
sv_SE: Anpassad hamburgerknapp: Färg

en: Custom Hamburger Button: Color
sv_SE: Anpassad hamburgerikon: Färg

en: Custom Header
sv_SE: Anpassat sidhuvud

en: Custom Icon
sv_SE: Anpassad ikon

en: Custom Image Height (px)
sv_SE: Anpassad bildhöjd (px)

en: Custom Image Width (px)
sv_SE: Anpassad bildbredd (px)

en: Custom Link
sv_SE: Anpassad länk

en: Custom Media Query
sv_SE: Anpassad media query

en: Custom Sidebar
sv_SE: Anpassat sidofält

en: Custom WooCommerce Sidebar
sv_SE: Anpassat WooCommerce sidofält

en: Custom media query
sv_SE: Anpassad media query

en: Daily Archives: %s
sv_SE: Dagliga arkiv: %s

en: Dark
sv_SE: Mörk

en: Dashed
sv_SE: Streckad

en: Date
sv_SE: Datum

en: Default
sv_SE: Standard

en: Default Catalog View
sv_SE: Standard katalog-vy

en: Default Icon
sv_SE: Standardikon

en: Default Sidebar
sv_SE: Standard sidofält

en: Description
sv_SE: Beskrivning

en: Description Color
sv_SE: Beskrivning: Färg

en: Direction
sv_SE: Riktning

en: Disable Google Fonts
sv_SE: Inaktivera Google fonts

en: Disable link
sv_SE: Inaktivera länk

en: Disabled
sv_SE: Inaktiverad

en: Disabled On All Devices
sv_SE: Dölj på alla enheter

en: Disabled Only On Desktop
sv_SE: Aktiverad endast på dator

en: Dismiss this notice
sv_SE: Stäng notis

en: Displace
sv_SE: Förflytta

en: Display
sv_SE: Visa

en: Display Add to Cart Button
sv_SE: Visa lägg till i kundvagnsknapp

en: Display Cart When Product Added
sv_SE: Visa kundvagn när en produkt läggs till

en: Display Featured Image
sv_SE: Visa utvald bild

en: Display Filter Button
sv_SE: Visa filtreringsknapp

en: Display Floating Bar
sv_SE: Visa flytande fält

en: Display Latest Posts
sv_SE: Visa senaste inlägg

en: Display Menu Text
sv_SE: Visa menytext

en: Display Mini Cart On Mobile
sv_SE: Visa minikundvagn på mobila enheter

en: Display On All Devices
sv_SE: Visa på alla enheter

en: Display Product Navigation
sv_SE: Visa produktnavigation

en: Display Quick View Button
sv_SE: Visa snabbköpsknapp

en: Display Related Items
sv_SE: Visa Relaterade produkter

en: Display Search Form
sv_SE: Visa sökformulär

en: Display the cart when a edd is added, work in the shop and the single edd pages if ajax is enabled.
sv_SE: Visa kundvagn när edd är tillagd. Arbeta i shoppen och enskilda edd-sidor om Ajax är aktiverat.

en: Display the cart when a product is added, work in the shop and the single product pages if ajax is enabled.
sv_SE: Visa kundvagn när en produkt läggs till, jobba i shoppen och med enskilda produkter om Ajax är aktiverat.

en: Display the categories featured images before the product archives.
sv_SE: Visa kategoriernas utvalda bilder före produktarkiven.

en: Distraction Free Cart
sv_SE: Distraktionsfri kundvagn

en: Distraction Free Checkout
sv_SE: Distraktionsfri kassa

en: Distraction Free Learning
sv_SE: Distraktion Free Learning

en: Divider Color
sv_SE: Avdelare: Färg

en: Dotted
sv_SE: Punktad

en: Double
sv_SE: Dubbel

en: Drop Down
sv_SE: Dropdown

en: Drop Down Max Height (px)
sv_SE: Dropdown max höjd (px)

en: Drop-Down
sv_SE: Dropdown

en: Dropdown Background Color
sv_SE: Dropdown: Bakgrundsfärg

en: Dropdown Borders Color
sv_SE: Dropdown: Kantlinjefärg

en: Dropdown Target
sv_SE: Dropdown mål

en: Dropdown Top Border
sv_SE: Dropdown: Topp kantlinje

en: Dropdowns Categories Posts
sv_SE: Dropdown kategori-inlägg

en: Dropdowns Menus: Background
sv_SE: Dropdownmenyer: Bakgrund

en: Dropdowns Styling
sv_SE: Dropdown-stil

en: EDD Product Add To Cart
sv_SE: EDD: Produkt: Lägg i kundvagn

en: EDD Product Price
sv_SE: EDD: Produktpris

en: EDD Product Title
sv_SE: EDD: Produkttitel

en: EDD Sidebar
sv_SE: EDD: sidofält

en: Elastic
sv_SE: Elastisk

en: Elastic Reverse
sv_SE: Elastisk omvänd

en: Elements Positioning
sv_SE: Elementpositionering

en: Email
sv_SE: Epost

en: Email (required)
sv_SE: E-post (obligatorisk)

en: Enable Ajax Add To Cart
sv_SE: Aktivera ajax för Lägg i kundvagn

en: Enable Footer Bottom
sv_SE: Aktivera sidfot botten

en: Enable Footer Widgets
sv_SE: Aktivera sidfotswidgets

en: Enable OpenGraph
sv_SE: Aktivera OpenGraph

en: Enable Schema Markup
sv_SE: Aktivera Schema Markup

en: Enable Social
sv_SE: Aktivera socialt

en: Enable Social Menu
sv_SE: Aktivera social meny

en: Enable Top Bar
sv_SE: Aktivera topprad

en: Enable megamenu
sv_SE: Aktivera megamenu

en: Enable this option to remove all the elements and have full control of the 404 error page.
sv_SE: Aktivera detta alternativ för att ta bort alla element och ha full kontroll över din 404 felsida.

en: End of content
sv_SE: Slut på innehåll

en: Enter a max height for your responsive logo.
sv_SE: Fyll i den maximala höjden för din responsiva logo.

en: Enter the full icon class
sv_SE: Skriv in den fulla ikonklassen

en: Enter the max width your the content with the full width layout. Add 0 to disable the max width.
sv_SE: Fyll i max bredd för innehållet i fullbreddslayouten. Skriv 0 för att stänga av max bredd.

en: Enter your custom media query where you want to display the mobile menu.
sv_SE: Fyll i din anpassade media query där du vill visa den mobila menyn.

en: Enter your full icon class
sv_SE: Skriv i din fulla ikonklass

en: Equal Heights
sv_SE: Jämna ut höjder

en: Excerpt
sv_SE: Utdrag

en: Excerpt Length
sv_SE: Utdragslängd

en: External Source
sv_SE: Extern källa

en: Extra Bold: 800
sv_SE: Extra Fet: 800

en: Facebook Page URL
sv_SE: Facebook SidURL

en: Featured Image
sv_SE: Utvald bild

en: Featured Image In Page Header
sv_SE: Utvald bild i sidhuvud

en: Filter
sv_SE: Filtrering

en: Filter Button Text
sv_SE: Filtreringsknapp: Text

en: Fit Rows
sv_SE: Passa rader

en: Fixed
sv_SE: Fixerad

en: Fixed Footer
sv_SE: Fixerad sidfot

en: Floating Bar
sv_SE: Flytande fält

en: Font Color
sv_SE: Teckensnittsfärg

en: Font Family
sv_SE: Teckensnittsfamilj

en: Font Size
sv_SE: Teckensnittsstorlek

en: Font Size (px)
sv_SE: Teckensnittsstorlek (px)

en: Font Style
sv_SE: Teckensnittsstil

en: Font Subsets
sv_SE: Teckensnittsdelmängder

en: Font Weight
sv_SE: Tecksnittstjocklek

en: Footer
sv_SE: Sidfot

en: Footer 1
sv_SE: Sidfot 1

en: Footer 2
sv_SE: Sidfot 2

en: Footer 3
sv_SE: Sidfot 3

en: Footer 4
sv_SE: Sidfot 4

en: Footer Bottom
sv_SE: Sidfot botten

en: Footer Copyright
sv_SE: Sidfot copyright

en: Footer Menu
sv_SE: Sidfot meny

en: Footer Widget Heading
sv_SE: Sidfot widgetrubrik

en: Footer Widgets
sv_SE: Sidfotswidgets

en: For some options, you must save and refresh your live site to preview changes.
sv_SE: För vissa inställningar måste du spara och uppdatera din sida för att förhandsgranska ändringar.

en: Forms (Input - Textarea)
sv_SE: Formulär (Inmatningsfält - Textrutor)

en: From 1080px
sv_SE: Från 1080px

en: From 1280px
sv_SE: Från 1280px

en: From 320px
sv_SE: Från 320px

en: From 480px
sv_SE: Från 480px

en: From 767px
sv_SE: Från 767px

en: From 959px
sv_SE: Från 959px

en: Full Screen
sv_SE: Fullskärm

en: Full Screen Header Settings
sv_SE: Fullskärm sidhuvud: Inställningar

en: Full Width
sv_SE: Fullbredd

en: Full Width Content
sv_SE: Fullbreddsinnehåll

en: Gallery Slider
sv_SE: Galleriväxlare

en: General
sv_SE: Allmän

en: General Options
sv_SE: Allmänna alternativ

en: General Settings
sv_SE: Allmänna inställningar

en: General Styling
sv_SE: Allmän styling

en: Go To Cart
sv_SE: Gå till kundvagn

en: Google Fonts
sv_SE: Google teckensnitt

en: Grid
sv_SE: Rutnät

en: Grid Columns
sv_SE: Rutnätskolumner

en: Grid Style
sv_SE: Rutnätsstil

en: Grid View
sv_SE: Rutnätsvy

en: Grid view
sv_SE: Rutnätsvy

en: Grid/List Active Color
sv_SE: Rutnät/List: Färg: Aktiv

en: Grid/List Border Color
sv_SE: Rutnät/List: Kantlinjefärg

en: Grid/List Buttons
sv_SE: Rutnät/List-knappar

en: Grid/List Color
sv_SE: Rutnät/List: Färg

en: Grid/List Hover Color
sv_SE: Rutnät/List: Färg: Vid muspekare över

en: Hamburger Icon Class
sv_SE: Hamburgerikon - Klass

en: Head Background
sv_SE: Huvud bakgrund

en: Head Titles Color
sv_SE: Huvud Titelfärg

en: Header
sv_SE: Sidhuvud

en: Header Border Bottom
sv_SE: Sidhuvud: Kantlinje botten

en: Header Full Width
sv_SE: Sidhuvud: fullbredd

en: Header Media
sv_SE: Media i sidhuvud

en: Header Replace
sv_SE: Ersätt sidhuvud

en: Heading 1 (H1)
sv_SE: Rubrik 1 (H1)

en: Heading 2 (H2)
sv_SE: Rubrik 2 (H2)

en: Heading 3 (H3)
sv_SE: Rubrik 3 (H3)

en: Heading 4 (H4)
sv_SE: Rubrik 4 (H4)

en: Heading Tag
sv_SE: Rubriktagg

en: Height (px)
sv_SE: Höjd (px)

en: Hidden
sv_SE: Dold

en: Hide Details
sv_SE: Dölj detaljer

en: Hide If Empty Cart
sv_SE: Dölj om kundvagnen är tom

en: Hide Mega menu heading?
sv_SE: Dölj Mega Menu rubriksättning?

en: Hide Menu When Scrolling
sv_SE: Dölj meny vid scrollning

en: Hide On Mobile
sv_SE: Dölj på mobil

en: Hide On Tablet
sv_SE: Dölj på surfplatta

en: Hide On Tablet & Mobile
sv_SE: Dölj på surfplatta & mobil

en: Home
sv_SE: Hem

en: Horizontal
sv_SE: Horisontell

en: Hover Primary Color
sv_SE: Primär färg: Vid muspekare över

en: I don&rsquo;t have an account
sv_SE: Jag har inget konto

en: Icon
sv_SE: Ikon

en: Icon And Cart Count
sv_SE: Ikon och kundvagn: Antal

en: Icon And Cart Count + Total
sv_SE: Ikon och kundvagn: Antal + total

en: Icon And Cart Total
sv_SE: Ikon och kundvagn: Total

en: Icon Size (px)
sv_SE: Ikonstorlek (px)

en: If you choose Custom File, a CSS file will be created in your uploads folder.
sv_SE: Om du väljer en Anpassad fil kommer en CSS-fil skapas i din uploads-katalog på servern.

en: If you have already registered, please, enter your details in the boxes below. If you are a new customer, please, go to the Billing &amp; Shipping section.
sv_SE: Om du redan är registrerad, vänligen fyll i dina uppgifter i rutorna nedan. Om du är en ny kund, vänligen gå till Fakturering och Frakt-sektionen.

en: If you use the sticky header extension
sv_SE: Om du använder Sticky Header-tillägget

en: Image
sv_SE: Bild

en: Image Margin (px)
sv_SE: Bildmarginal (px)

en: Image Position
sv_SE: Bildposition

en: Image Swap
sv_SE: Bildbyte

en: Image Width (%)
sv_SE: Bildbredd (%)

en: Images Size
sv_SE: Bildstorlek

en: Important: Not all fonts support every font-weight.
sv_SE: Viktigt: Alla fonter stödjer inte samtliga font-vikter.

en: Infinite Scroll
sv_SE: Oändlig scroll

en: Infinite Scroll: Error Text
sv_SE: Oändlig scroll: Felmeddelande

en: Infinite Scroll: Last Text
sv_SE: Oändlig scroll: Sista texten

en: Infinite Scroll: Spinners Color
sv_SE: Oändlig scroll: Färg på snurra

en: Inner Background
sv_SE: Bakgrund innanför

en: Inner Padding (px)
sv_SE: Inre padding (px)

en: Input Background Color
sv_SE: Inmatningsfält: Bakgrundsfärg

en: Input Border Bottom Color
sv_SE: Inmatningsfält: Kantlinje botten färg

en: Input Border Color
sv_SE: Inmatningsfält: Kantlinjefärg

en: Input Border Color: Focus
sv_SE: Inmatningsfält: Kantlinjefärg: Fokus

en: Input Border Color: Hover
sv_SE: Inmatningsfält: Kantlinjefärg: Vid muspekare över

en: Input Color
sv_SE: Inmatningsfält: Färg

en: Input Dashed Text Color
sv_SE: Inmatningsfält: Streckad textfärg

en: Input Focus Border Bottom Color
sv_SE: Inmatningsfält: Kantlinje botten färg: Fokus

en: Input Hover Border Bottom Color
sv_SE: Inmatningsfält: Kantlinje botten färg: Vid muspekare över

en: Input Placeholder Color
sv_SE: Inmatningsfält: Platshållarfärg

en: Install
sv_SE: Installera

en: Install %2$s
sv_SE: Installera %2$s

en: Install Plugins
sv_SE: Installera tillägg

en: Install Required Plugins
sv_SE: Installera nödvändiga tillägg

en: Installed But Not Activated
sv_SE: Installerad men inte aktiverad

en: Installed version:
sv_SE: Installerad version:

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sv_SE: Installerar tillägg %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
sv_SE: Installerar tillägg: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sv_SE: Installerar och aktiverar tillägg %1$s (%2$d/%3$d)

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for.
sv_SE: Det ser ut som vi inte kan hitta det du letar efter.

en: Italic
sv_SE: Kursiv

en: Label Color
sv_SE: Etikettfärg

en: Large
sv_SE: Stor

en: Large Image
sv_SE: Stor bild

en: Latest in
sv_SE: Senaste i

en: Layout Style
sv_SE: Layoutstil

en: Left
sv_SE: Vänster

en: Left Content & Right Social
sv_SE: Vänster innehåll & höger socialt

en: Left Menu
sv_SE: Vänster meny

en: Left Sidebar
sv_SE: Vänster sidofält

en: Left Social & Right Content
sv_SE: Vänster socialt & höger innehåll

en: Left/Right Padding (px)
sv_SE: Vänster/höger padding (px)

en: Length of the short description of the list view.
sv_SE: Längd av den korta beskrivningen i listvy.

en: Lesson
sv_SE: Lektion

en: Letter Spacing
sv_SE: Teckenmellanrum

en: Letter Spacing (px)
sv_SE: Textmellanrum (px)

en: Light: 200
sv_SE: Lätt: 200

en: Line Height
sv_SE: Linjehöjd

en: Link
sv_SE: Länk

en: Link / Logo / Cart
sv_SE: Länk / Logo / Kundvagn

en: Link Background
sv_SE: Länk: Bakgrund

en: Link Background: Current Menu Item
sv_SE: Länk: Bakgrund: Nuvarande menyval

en: Link Background: Hover
sv_SE: Länk: Bakgrund: Vid muspekare över

en: Link Color
sv_SE: Länkfärg

en: Link Color: Current Menu Item
sv_SE: Länkeffekt: Nuvarande menyval

en: Link Color: Hover
sv_SE: Länkfärg: Vid muspekare över

en: Link values together
sv_SE: Länka ihop värden

en: Links Background Color
sv_SE: Länkbakgrund: Färg

en: Links Background Color: Hover
sv_SE: Länkar: Bakgrundsfärg: Vid muspekare över

en: Links Color
sv_SE: Länkfärg

en: Links Color: Hover
sv_SE: Länkfärg: Vid muspekare över

en: Links Effect
sv_SE: Länkeffekt

en: Links Effect: Color
sv_SE: Länkeffekt: Färg

en: Links Hover Background Color
sv_SE: Länkbakgrund: Färg: Vid muspekare över

en: Links Hover Color
sv_SE: Länkar: Färg: Vid muspekare över

en: List View
sv_SE: Listvy

en: List view
sv_SE: Listvy

en: Log out &raquo;
sv_SE: Logga ut &raquo;

en: Log out of this account
sv_SE: Logga ut från detta konto

en: Logged in as
sv_SE: Inloggad som

en: Login
sv_SE: Logga in

en: Login/Register Links: Color
sv_SE: Logga in/Registra-länkar: Färg

en: Login/Register Style
sv_SE: Login/Registrera: Stil

en: Logo (optional)
sv_SE: Logo (frivillig)

en: Logo / Cart / Link
sv_SE: Logo / Kundvagn / Länk

en: Logo Max Height (px)
sv_SE: Logo max höjd (px)

en: Logo Position
sv_SE: Logo placering

en: Logout
sv_SE: Logga ut

en: Lowercase
sv_SE: Små bokstäver

en: Main
sv_SE: Huvud

en: Main Border Color
sv_SE: Huvudkantlinje färg

en: Main Container Width (px)
sv_SE: Huvudbehållare bredd (px)

en: Main Menu
sv_SE: Huvudmeny

en: Main Menu: Dropdowns
sv_SE: Huvudmeny: Dropdowns

en: Main Styling
sv_SE: Huvudstyling

en: Margin (px)
sv_SE: Marginal (px)

en: Margin Bottom (px)
sv_SE: Marginal botten (px)

en: Masonry
sv_SE: Murverk

en: Max Height (px)
sv_SE: Max höjd (px)

en: Max Width (px)
sv_SE: Max bredd (px)

en: Medium Header Settings
sv_SE: Medium sidhuvud: Inställningar

en: Medium Large
sv_SE: Medium stor

en: Mega Menu Widget Area
sv_SE: Mega Menu widgetområde

en: Megamenu auto width?
sv_SE: Megamenu autobredd?

en: Megamenu columns (from 1 to 6)
sv_SE: Antal Megamenu kolumner (från 1 till 6)

en: Membership Columns
sv_SE: Medlemskap kolumner

en: Membership Details
sv_SE: Medlemsdetaljer

en: Menu
sv_SE: Meny

en: Menu Background Color
sv_SE: Meny: Bakgrundsfärg

en: Menu Bar Close Color
sv_SE: Meny stäng färg

en: Menu Bar Color
sv_SE: Meny färg

en: Menu Cart
sv_SE: Kundvagn i meny

en: Menu Items Border Color
sv_SE: Menyalternativ: Kantlinjefärg

en: Menu Items Padding (px)
sv_SE: Menyposter padding (px)

en: Menu Items Top/Bottom Padding (px)
sv_SE: Menyalternativ: Topp/botten padding (px)

en: Menu Position
sv_SE: Menyposition

en: Menu Text
sv_SE: Menytext

en: Menus Position
sv_SE: Menypositioner

en: Meta Color
sv_SE: Meta: Färg

en: Meta Link Color
sv_SE: Metalänk: Färg

en: Meta Link Color: Hover
sv_SE: Metalänk: Färg: Vid muspekare över

en: Meta Link/SubTitle Color
sv_SE: Metalänk/Underrubrik: Färg

en: Meta Title Color
sv_SE: Metatitel: Färg

en: Minimum required version:
sv_SE: Minsta nödvändiga version:

en: Minute %s
sv_SE: Minut %s

en: Mobile (optional)
sv_SE: Mobil (frivillig)

en: Mobile Cart Sidebar Styling
sv_SE: Mobil kundvagn i sidofält: Styling

en: Mobile Menu
sv_SE: Mobil meny

en: Mobile Menu Search
sv_SE: Mobil meny: Sökfält

en: Mobile Menu Style
sv_SE: Mobilmeny stil

en: Modal Close Button: Color
sv_SE: Överlagringsfönster: Stängknapp: Färg

en: Modal: Background
sv_SE: Överlagringsfönster: Bakgrund

en: Monthly Archives: %s
sv_SE: Månadsarkiv: %s

en: Multi-Step Checkout
sv_SE: Multi-stegskassa

en: My Account Page
sv_SE: Mitt konto-sida

en: Name (required)
sv_SE: Namn (obligatorisk)

en: Navigation: Borders Color
sv_SE: Navigation: Kantlinjefärg

en: Navigation: Icons Color
sv_SE: Navigation: Ikonfärg

en: Navigation: Links Color
sv_SE: Navigation: Länkfärg

en: Navigation: Links Color: Hover
sv_SE: Navigation: Länkfärg: Vid muspekare över

en: New Window
sv_SE: Nytt fönster

en: Newer Posts
sv_SE: Nyare Inlägg

en: Next
sv_SE: Nästa

en: Next Post
sv_SE: Nästa inlägg

en: Next Product
sv_SE: Nästa produkt

en: Next/Prev
sv_SE: Nästa/Föregående

en: Next/Prev Links
sv_SE: Nästa/Föregående-länkar

en: Next/Prev Taxonomy
sv_SE: Nästa/Föregående taxonomi

en: No
sv_SE: Nej

en: No Effect
sv_SE: Ingen effekt

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
sv_SE: Ingen åtgärd utförd. Tillägg %1$s var redan aktiverat.

en: No more pages to load
sv_SE: Inga fler sidor att ladda

en: No plugins are available to be activated at this time.
sv_SE: Inga tillägg är tillgängliga för aktivering just nu.

en: No plugins are available to be installed at this time.
sv_SE: Inga tillägg är tillgängliga för installation just nu.

en: No plugins are available to be updated at this time.
sv_SE: Inga tillägg är tillgängliga för uppdatering just nu.

en: No plugins to install, update or activate.
sv_SE: Inga tillägg att installera, uppdatera eller aktivera.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
sv_SE: Inga tillägg var valda för aktivering. Ingen åtgärd utförd.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
sv_SE: Inga tillägg var valda för installation. Ingen åtgärd utförd.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
sv_SE: Inga tillägg var valda för uppdatering. Ingen åtgärd utförd.

en: No products in the cart.
sv_SE: Inga produkter i kundvagnen.

en: No-repeat
sv_SE: Ingen upprepning

en: None
sv_SE: Ingen

en: Not Installed
sv_SE: Inte installerad

en: Notices Form: Border Color
sv_SE: Notisformulär: Kantlinjefärg

en: Notices: Borders Color
sv_SE: Notiser: Kantlinjefärg

en: Notices: Color
sv_SE: Notiser: Färg

en: Notices: Icon Color
sv_SE: Notiser: Ikonfärg

en: Notices: Link Color
sv_SE: Notiser: Länkfärg

en: Notices: Link Color: Hover
sv_SE: Notiser: Länkfärg: Vid muspekare över

en: Number of Products Border Color
sv_SE: Antal produkter: Kantlinjefärg

en: Number of Products Color
sv_SE: Antal produkter: Färg

en: Number of Products Inactive Color
sv_SE: Antal produkter: Inaktiva: Färg

en: OceanWP Theme Setting
sv_SE: OceanWP Temainställningar

en: Off
sv_SE: Av

en: Off Canvas Filter Border Color
sv_SE: Off canvas filter: Kantlinjefärg

en: Off Canvas Filter Color
sv_SE: Off canvas filter: Färg

en: Off Canvas Filter Hover Border Color
sv_SE: Off canvas filter: Kantlinjefärg: Vid muspekare över

en: Off Canvas Filter Hover Color
sv_SE: Off canvas filter: Färg: Vid muspekare över

en: Off Canvas Filtering
sv_SE: Off Canvas Filtrering

en: Off Canvas Sidebar
sv_SE: Off canvas sidofält

en: Off-Canvas Filters
sv_SE: Off-Canvas Filtrering

en: Older Posts
sv_SE: Äldre Inlägg

en: On
sv_SE: På

en: On Sale Background
sv_SE: Utförsäljning: Bakgrund

en: On Sale Badge
sv_SE: Utförsäljning emblem

en: On Sale Badge Content
sv_SE: Utförsäljning emblem: Innehåll

en: On Sale Badge Style
sv_SE: Utförsäljning emblem: Stil

en: On Sale Color
sv_SE: Utförsäljning: Färg

en: On Sale Text
sv_SE: Utförsäljningstext

en: Only work for the horizontal tabs layout
sv_SE: Fungerar endast med horisontell layout på flikar

en: Options
sv_SE: Alternativ

en: Or
sv_SE: Eller

en: Out of Stock
sv_SE: Slut i lager

en: Out of Stock Background
sv_SE: Slut i lager: Bakgrund

en: Out of Stock Color
sv_SE: Slut i lager: Färg

en: Out of stock
sv_SE: Slut i lager

en: Outside Background
sv_SE: Bakgrund utanför

en: Overlay
sv_SE: Överlagring

en: Overlay Background Color
sv_SE: Överlagring bakgrundsfärg

en: Overlay Color
sv_SE: Överlagringsfärg

en: Overlay Opacity
sv_SE: Överlagringsopacitet

en: Overlay Spinner: Inner Color
sv_SE: Överlagringssnurra: Färg innanför

en: Overlay Spinner: Outside Color
sv_SE: Överlagringssnurra: Färg utanför

en: Overlay: Background
sv_SE: Överlagring: Bakgrund

en: Overline & Fixed Underline
sv_SE: Överlinje och fixerad underlinje

en: Page
sv_SE: Sida

en: Page %s
sv_SE: Sida %s

en: Page Header
sv_SE: Sidhuvud

en: Page Header Height (px)
sv_SE: Sidhuvud höjd (px)

en: Page Header Title
sv_SE: Sidhuvud titel

en: Page Title
sv_SE: Sidtitel

en: Page Title Subheading
sv_SE: Sidtitel underubrik

en: Pages
sv_SE: Sidor

en: Pages:
sv_SE: Sidor:

en: Pagination
sv_SE: Paginering

en: Pagination Style
sv_SE: Pagineringsstil

en: Parallax Footer Effect
sv_SE: Parallax sidfotseffekt

en: Payment Box Background
sv_SE: Betalningsfält: Bakgrund

en: Payment Box Color
sv_SE: Betalningsfält: Färg

en: Payment Info
sv_SE: Betalningsinformation

en: Payment Methods Background
sv_SE: Betalningsmetoder: Bakgrund

en: Payment Methods Borders Color
sv_SE: Betalningsmetoder: Kantlinjefärg

en: Percentage
sv_SE: Procent

en: Perhaps you can try a new search.
sv_SE: Testa att söka igen.

en: Place your content here
sv_SE: Skriv ditt innehåll här

en: Placeholder
sv_SE: Platshållare

en: Placeholder Color
sv_SE: Platshållare: Färg

en: Placeholder Image
sv_SE: Platshållarbild

en: Please contact the administrator of this site for help.
sv_SE: Vänligen kontakta administratören för denna sida för hjälp.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
sv_SE: Vänligen kontakta tilläggsutgivaren och be dem packetera sitt tillägg enligt WordPress riktlinjer.

en: Plugin
sv_SE: Tillägg

en: Plugin activated successfully.
sv_SE: Tillägget aktiverades.

en: Plugin activation failed.
sv_SE: Aktivering av tillägget misslyckades.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
sv_SE: Tillägget inte aktiverat. En senare version av %s behövs för detta tema. Vänligen uppdatera tillägget.

en: Post Comment
sv_SE: Skriv Kommentar

en: Post Title
sv_SE: Inlägg titel

en: Posts Date: Color
sv_SE: Inläggsdatum: Färg

en: Posts Links Hover: Color
sv_SE: Inläggslänkar: Färg: Vid muspekare över

en: Posts Links: Color
sv_SE: Inläggslänkar: Färg

en: Pre-Packaged
sv_SE: Förpacketerat

en: Premium Addons Available
sv_SE: Premiumtillägg finns tillgängliga

en: Prev
sv_SE: Föregående

en: Previous
sv_SE: Föregående

en: Previous Post
sv_SE: Föregående inlägg

en: Previous Product
sv_SE: Föregående produkt

en: Price
sv_SE: Pris

en: Price Color
sv_SE: Pris: Färg

en: Price/Rating
sv_SE: Pris/Betyg

en: Primary Color
sv_SE: Primär färg

en: Product Description: Color
sv_SE: Produktbeskrivning: Färg

en: Product Description: Title Color
sv_SE: Produktbeskrivning: Titelfärg

en: Product Entry
sv_SE: Produktinlägg

en: Product Entry: Add To Cart
sv_SE: Produktinlägg: Lägg till i kundvagn

en: Product Entry: Toolbar
sv_SE: Produktinlägg: Verktygsfält

en: Product Meta
sv_SE: Produkt meta

en: Product Title Color
sv_SE: Produkttitel: Färg

en: Products
sv_SE: Produkter

en: Progress
sv_SE: Framsteg

en: Progress Bar Color
sv_SE: Förloppsindikator: Färg

en: Quantity & Add To Cart
sv_SE: Antal & Lägg i kundvagn

en: Quantity Border Color
sv_SE: Antal: Kantlinjefärg

en: Quantity Border Color Focus
sv_SE: Antal: Kantlinjefärg: Fokus

en: Quantity Buttons Hover: Background
sv_SE: Antal-knappar: Bakgrund: Vid muspekare över

en: Quantity Buttons Hover: Color
sv_SE: Antal-knappar: Färg: Vid muspekare över

en: Quantity Buttons: Background
sv_SE: Antal-knappar: Bakgrund

en: Quantity Buttons: Color
sv_SE: Antal-knappar: Färg

en: Quantity Color
sv_SE: Antal: Färg

en: Quantity Input: Background
sv_SE: Antal - Inmatningsfält: Bakgrund

en: Quantity Input: Color
sv_SE: Antal - Inmatningsfält: Färg

en: Quantity Plus/Minus Border Color: Hover
sv_SE: Antal: Plus/Minus Kantlinjefärg: Vid muspekare över

en: Quantity Plus/Minus Color
sv_SE: Antal: Plus/Minus Färg

en: Quantity Plus/Minus Color: Hover
sv_SE: Antal: Plus/Minus Färg: Vid muspekare över

en: Quick View
sv_SE: Snabbköp

en: Rating
sv_SE: Betyg

en: Read More
sv_SE: Läs mer

en: Ready to publish your first post? %1$sGet started here%2$s.
sv_SE: Redo att publicera ditt första inlägg? %1$sStarta här%2$s.

en: Recent Posts
sv_SE: Senaste inlägg

en: Recommended
sv_SE: Rekommenderat

en: Register
sv_SE: Registrera

en: Related Items Count
sv_SE: Relaterade produkter: Antal

en: Related Posts
sv_SE: Relaterade inlägg

en: Related Posts Columns
sv_SE: Relaterade inlägg: Kolumner

en: Related Posts Count
sv_SE: Relaterade inlägg: Antal

en: Related Posts Image Height (px)
sv_SE: Relaterade inlägg: Bildhöjd (px)

en: Related Posts Image Width (px)
sv_SE: Relaterade inlägg: Bildbredd (px)

en: Related Posts Taxonomy
sv_SE: Relaterade inlägg: Taxonomi

en: Related Products Columns
sv_SE: Relaterade produkter: Kolumner

en: Remove Button Color
sv_SE: Radera-knapp: Färg

en: Remove Button Color: Hover
sv_SE: Radera-knapp: Färg: Vid muspekare över

en: Remove Link Color
sv_SE: Radera länk: Färg

en: Remove Link Color: Hover
sv_SE: Radera länk: Färg: Vid muspekare över

en: Remove this item
sv_SE: Ta bort detta objekt

en: Repeat
sv_SE: Upprepa

en: Repeat-x
sv_SE: Repetera X-axel

en: Repeat-y
sv_SE: Repetera Y-axel

en: Required
sv_SE: Nödvändigt

en: Required Update not Available
sv_SE: Nödvändig uppdatering ej tillgänglig

en: Requires Update
sv_SE: Uppdatering krävs

en: Retina Logo
sv_SE: Retina logo

en: Retina Logo (optional)
sv_SE: Retina logo (frivillig)

en: Return to Required Plugins Installer
sv_SE: Återgå till Installeraren av nödvändiga tillägg

en: Return to the Dashboard
sv_SE: Återvänd till panelen

en: Right
sv_SE: Höger

en: Right Sidebar
sv_SE: Höger sidofält

en: Sale!
sv_SE: REA!

en: Same Window
sv_SE: Samma fönster

en: Scroll To Top
sv_SE: Scrolla till toppen

en: Scroll Up Button
sv_SE: Scrolla upp-knapp

en: Search
sv_SE: Sök

en: Search Button Border Color
sv_SE: Sökknapp: Kantlinjefärg

en: Search Button Color
sv_SE: Sökknapp: Färg

en: Search Button Color: Hover
sv_SE: Sökknapp: Färg: Vid muspekare över

en: Search Form
sv_SE: Sökformulär

en: Search Icon
sv_SE: Sökikon

en: Search Icon Style
sv_SE: Sökikon stil

en: Search Posts Per Page
sv_SE: Sökresultat per sida

en: Search Result Page
sv_SE: Sökresultatssida

en: Search Results Found
sv_SE: Sökresultat

en: Search Results Sidebar
sv_SE: Sökresultat sidofält

en: Search Styling
sv_SE: Sökstyling

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
sv_SE: Sökresultat för &#8220;%s&#8221;

en: Search...
sv_SE: Sök…

en: Searchbar Background
sv_SE: Sökfält: Bakgrund

en: Searchbar Border Color
sv_SE: Sökfält: Kantlinjefärg

en: Searchbar Border Color: Focus
sv_SE: Sökfält: Kantlinjefärg: Fokus

en: Searchbar Border Color: Hover
sv_SE: Sökfält: Kantlinjefärg: Vid muspekare över

en: Searchbar Button Color
sv_SE: Sökfält: Knappfärg

en: Searchbar Button Color: Hover
sv_SE: Sökfält: Knappfärg: Vid muspekare över

en: Searchbar Color
sv_SE: Sökfält: Färg

en: Second+ Level Dropdown Icon
sv_SE: Sekundär+ nivå dropdown-ikon

en: Section
sv_SE: Sektion

en: Section Title Background
sv_SE: Sektionstitel: Bakgrund

en: Section Title Color
sv_SE: Sektionstitel: Färg

en: Select
sv_SE: Välj

en: Select A Template
sv_SE: Välj en mall

en: Select Border Color
sv_SE: Välj kantlinjefärg

en: Select Bottom Template
sv_SE: Välj bottenmall

en: Select Color
sv_SE: Välj färg

en: Select Options
sv_SE: Välj alternativ

en: Select Template
sv_SE: Välj mall

en: Select Widget Area
sv_SE: Välj widgetområde

en: Select Your Menu
sv_SE: Välj din meny

en: Select a custom logo when the menu is opened.
sv_SE: Välj en anpassad logo när menyn är öppen.

en: Select a custom responsive logo for tablet and mobile.
sv_SE: Välj en anpassad responsiv logotyp för surfplattor och mobila enheter.

en: Select a custom retina logo (twice the logo size) when the menu is opened.
sv_SE: Välj en anpassad retina logo (dubbla storleken mot din vanliga logo) när menyn är öppen.

en: Select a retina logo twice the normal logo size.
sv_SE: Välj en retina logo dubbelt så stor som din normala logo.

en: Selected:
sv_SE: Vald:

en: Semibold: 600
sv_SE: Halvfet : 600

en: Separate
sv_SE: Separerad

en: Separator Color
sv_SE: Avskiljare färg

en: Shipping
sv_SE: Frakt

en: Shipping %s
sv_SE: Frakt %s

en: Shop Columns
sv_SE: Shop kolumner

en: Shop Posts Per Page
sv_SE: Shopartiklar per sida

en: Shop Result Count
sv_SE: Räknare av antalet produkter i shoppen

en: Shop Sort
sv_SE: Shopsortering

en: Shortcodes allowed, %1$ssee the list%2$s.
sv_SE: Kortkoder tillåtna, %1$sse listan%2$s.

en: Show Details
sv_SE: Visa detaljer

en: Show On All Devices
sv_SE: Visa på alla enheter

en: Side by Side
sv_SE: Sida vid sida

en: Sidebar
sv_SE: Sidofält

en: Sidebar / Content / Sidebar
sv_SE: Sidofält / Innehåll / Sidofält

en: Sidebar / Sidebar / Content
sv_SE: Sidofält / Sidofält / Innehåll

en: Sidebar Widget Heading
sv_SE: Sidofält widgetrubrik

en: Sidebar Width (%)
sv_SE: Sidofältsbredd (%)

en: Simple
sv_SE: Enkel

en: Single Post
sv_SE: Enskilt inlägg

en: Single Product
sv_SE: Enskild produkt

en: Single Product: Product Navigation
sv_SE: Enskild produkt: Produktnavigering

en: Single Product: Tabs
sv_SE: Enskild produkt: Flikar

en: Site Background
sv_SE: Sidans bakgrund

en: Size
sv_SE: Storlek

en: Slider Reverse
sv_SE: Slider omvänd

en: Social
sv_SE: Socialt

en: Social Alternative
sv_SE: Socialt alternativt

en: Social Buttons
sv_SE: Sociala knappar

en: Social Hover: Background Color
sv_SE: Socialt: Bakgrundsfärg: Vid muspekare över

en: Social Hover: Color
sv_SE: Socialt: Färg: Vid muspekare över

en: Social Link Style
sv_SE: Sociala Länkar Stil

en: Social Link Target
sv_SE: Sociala länkar: Mål

en: Social Links Color
sv_SE: Sociala länkfärger

en: Social Links Color: Hover
sv_SE: Sociala länkfärger: Vid muspekare över

en: Social Menu
sv_SE: Social meny

en: Social Share
sv_SE: Social delning

en: Social: Background Color
sv_SE: Socialt: Bakgrundsfärg

en: Social: Color
sv_SE: Socialt: Färg

en: Something went wrong with the plugin API.
sv_SE: Någonting blev fel med tilläggets API.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with different keywords.
sv_SE: Tyvärr, men inget matchade dina sökord. Vänligen försök igen.

en: Source
sv_SE: Hämta från

en: Spacious
sv_SE: Luftig

en: Spin
sv_SE: Spinn

en: Spin Reverse
sv_SE: Spinn omvänd

en: Square
sv_SE: Fyrkantig

en: Standard Fonts
sv_SE: Standardteckensnitt

en: Stars Color
sv_SE: Sjärnor: Färg

en: Stars Color Before
sv_SE: Stjärnor: Färg före

en: Stick Only The Menu
sv_SE: Fäst endast menyn

en: Sticky Padding (px)
sv_SE: Sticky padding (px)

en: Style
sv_SE: Stil

en: Styling Options Location
sv_SE: Placering av stylingalternativ

en: Styling: Mobile Menu
sv_SE: Styling: Mobil meny

en: Sub Menu Background Color
sv_SE: Undermeny: Bakgrundsfärg

en: Sub Menu Links Background Color
sv_SE: Undermeny: Länk: Bakgrundsfärg

en: Sub Menu Links Background Color: Hover
sv_SE: Undermeny: Länk: Bakgrundsfärg: Vid muspekare över

en: Sub Menu Links Color
sv_SE: Undermeny: Länkfärg

en: Sub Menu Links Color: Hover
sv_SE: Undermeny: Länkfärg: Vid muspekare över

en: Sub Title Color
sv_SE: Underrubrik: Färg

en: Subtotal
sv_SE: Delsumma

en: Subtotal Background Color
sv_SE: Delsumma: Bakgrundsfärg

en: Subtotal Border Color
sv_SE: Delsumma: Kantlinjefärg

en: Subtotal Color
sv_SE: Delsumma: Färg

en: Summary Width (%)
sv_SE: Sammandrag bredd (%)

en: Syllabus
sv_SE: Studieplan

en: Table Borders Color
sv_SE: Tabeller: Kantlinjefärg

en: Table Main Background
sv_SE: Tabeller: Huvudbakgrund

en: Table Titles Color
sv_SE: Tabeller: Rubrikfärg

en: Tabs
sv_SE: Flikar

en: Tabs Layout
sv_SE: Flikar: Layout

en: Tabs Position
sv_SE: Flikar: Position

en: Tag
sv_SE: Tagg

en: Tags
sv_SE: Taggar

en: Template
sv_SE: Mall

en: Text Color
sv_SE: Textfärg

en: Text Color: Hover
sv_SE: Textfärg: Vid muspekare över

en: Text Transform
sv_SE: Omforma text

en: The Custom Link style need to be selected
sv_SE: Anpassad länk under stil ovan behöver vara vald för att detta alternativ ska fungera

en: The floating bar is to display the add to cart button when you scroll to increase conversions.
sv_SE: Flytande fält används för att visa lägg i kundvagns-knappen när du scrollar neråt för att öka konverteringen.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
sv_SE[0]: Följande tillägg behöver uppdateras till senaste versionen för att säkerställa maximal kompatibilitet med detta tema: %1$s.
sv_SE[1]: Följande tillägg behöver uppdateras till senaste versionen för att säkerställa maximal kompatibilitet med detta tema: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
sv_SE[0]: Följande tillägg aktiverades:
sv_SE[1]: Följande tillägg aktiverades:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
sv_SE[0]: Följande nödvändiga tillägg är för närvarande inaktivt: %1$s.
sv_SE[1]: Följande nödvändiga tillägg är för närvarande inaktiva: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
sv_SE[0]: Följande nödvändiga tillägg är för närvarande inaktivt: %1$s.
sv_SE[1]: Följande nödvändiga tillägg är för närvarande inaktiva: %1$s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sv_SE: Installationen och aktiveringsprocessen startar. Denna process kan ta en stund hos vissa webbhotell, så vänligen var tålmodig.

en: The installation of %1$s failed.
sv_SE: Installationen av %1$s misslyckades.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sv_SE: Installationensprocessen startar. Denna process kan ta en stund hos vissa webbhotell, så vänligen var tålmodig.

en: Theme Buttons
sv_SE: Temaknappar

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
sv_SE: Det finns ett eller fler nödvändiga eller rekommenderade tillägg att installera, uppdatera eller aktivera.

en: There aren't any posts currently published in this category.
sv_SE: Det finns inga inlägg publicerade i denna kategori.

en: There aren't any posts currently published under this tag.
sv_SE: Det finns inga inlägg publicerade under denna taggen.

en: There aren't any posts currently published under this taxonomy.
sv_SE: Det finns inga inlägg publicerade i denna taxonomi.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
sv_SE[0]: Det finns en uppdatering tillgänglig för: %1$s.
sv_SE[1]: Det finns en uppdatering tillgänglig för följande tillägg: %1$s.

en: Thin: 100
sv_SE: Tunn: 100

en: This Post Has %s Comments
sv_SE: Detta inlägg har %s kommentarer

en: This Post Has One Comment
sv_SE: Detta inlägg har en kommentar

en: This author has written
sv_SE: Denna författare har skrivit

en: This field is to control the width where you want to collapse the header.
sv_SE: Detta fält används för att anpassa bredden där du vill fälla ihop sidhuvudet.

en: This is information taken by social media when a link is shared
sv_SE: Denna information hämtas av sociala medier när en länk delas

en: This option add a height to your content to keep your footer at the bottom of your page.
sv_SE: Detta alternativ lägger till en höjd till ditt innehåll för att hålla din sidfot på botten av din sida.

en: This page could not be found!
sv_SE: Sidan kan inte hittas!

en: This setting rep^lace the cart icon by a bag with the items count in it.
sv_SE: Denna inställning ersätter kundvagnsikonen med en shoppingpåse med integrerad räknare.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
sv_SE[0]: Detta tema rekommenderar följande tillägg: %1$s.
sv_SE[1]: Detta tema rekommenderar följande tillägg: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
sv_SE[0]: Detta tema kräver följande tillägg: %1$s.
sv_SE[1]: Detta tema kräver följande tillägg: %1$s.

en: Thumbnail
sv_SE: Tumnagel

en: Thumbnails Layout
sv_SE: Tumnagel layout

en: Timeline Active: Background
sv_SE: Tidslinje: Aktiv: Bakgrund

en: Timeline Active: Color
sv_SE: Tidslinje: Aktiv: Färg

en: Timeline Number: Background
sv_SE: Tidslinje: Nummer: Bakgrund

en: Timeline Number: Border Color
sv_SE: Tidslinje: Nummer: Kantlinjefärg

en: Timeline Number: Color
sv_SE: Tidslinje: Nummer: Färg

en: Timeline Style
sv_SE: Tidslinjestil

en: Timeline: Background
sv_SE: Tidslinje: Bakgrund

en: Timeline: Color
sv_SE: Tidslinje: Färg

en: Title
sv_SE: Titel

en: Title Color
sv_SE: Titelfärg

en: Title Color: Hover
sv_SE: Titelfärg: Vid muspekare över

en: Title/Breadcrumb Position
sv_SE: Titel/Brödsmulor positionering

en: Titles Border Bottom Color
sv_SE: Titel: Kantlinje botten färger

en: Titles Border Color
sv_SE: Titlar: Kantlinjefärg

en: Titles Color
sv_SE: Titel: Färger

en: Titles Margin Bottom (px)
sv_SE: Titlar: Marginal botten (px)

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
sv_SE[0]: För att aktivera <span class=”count”>(%s)</span>
sv_SE[1]: För att Aktivera <span class=”count”>(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
sv_SE[0]: För att installera <span class=”count”>(%s)</span>
sv_SE[1]: För att installera <span class=”count”>(%s)</span>

en: Toolbar
sv_SE: Verktygsfält

en: Top
sv_SE: Topp

en: Top Bar
sv_SE: Topprad

en: Top Bar Full Width
sv_SE: Topprad fullbredd

en: Top Border Color
sv_SE: Topp kantlinjefärg

en: Top Center
sv_SE: Topp Center

en: Top Header
sv_SE: Topp sidhuvud

en: Top Left
sv_SE: Topp Vänster

en: Top Level Dropdown Icon
sv_SE: Toppnivå dropdown-ikon

en: Top Menu
sv_SE: Toppmeny

en: Top Menu Header Settings
sv_SE: Toppmeny sidhuvud: Inställningar

en: Top Right
sv_SE: Topp Höger

en: Total Price Color
sv_SE: Totalt pris: Färg

en: Transparent Header Settings
sv_SE: Transparent sidhuvud: Inställningar

en: Tripple Dot Under
sv_SE: Tre punkter under

en: Twitter Username
sv_SE: Twitter användarnamn

en: Type
sv_SE: Typ

en: Type then hit enter to search...
sv_SE: Skriv och tryck enter för att söka…

en: Type your search
sv_SE: Skriv in ditt sökord

en: Type your text and hit enter to search
sv_SE: Skriv din text och tryck enter för att söka

en: Typography
sv_SE: Typografi

en: Under Title
sv_SE: Under titel

en: Underline & Overline
sv_SE: Underlinje & överlinje

en: Underline Down
sv_SE: Underlinje neråt

en: Underline From Left
sv_SE: Underlinje från vänster

en: Underline Up
sv_SE: Underlinje uppåt

en: Up-Sells & Related Items
sv_SE: Merförsäljning & Relaterade produkter

en: Up-Sells Columns
sv_SE: Merförsäljning: Kolumner

en: Up-Sells Count
sv_SE: Merförsäljning: Antal

en: Update
sv_SE: Uppdatera

en: Update %2$s
sv_SE: Uppdatera %2$s

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
sv_SE[0]: Uppdatering tillgänglig <span class=”count”>(%s)</span>
sv_SE[1]: Uppdateringar tillgängliga <span class=”count”>(%s)</span>

en: Update Required
sv_SE: Uppdatering krävs

en: Update recommended
sv_SE: Uppdatering rekommenderas

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sv_SE: Uppdaterar tillägg %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
sv_SE: Uppdaterar tillägg: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
sv_SE: Uppgraderingsmeddelande från tilläggsförfattaren:

en: Uppercase
sv_SE: Stora bokstäver

en: Use this field to center your icon vertically
sv_SE: Använd detta fält för att centrera din ikon vertikalt

en: Used for the hamburger menu to open the header in small screens and if closed header.
sv_SE: Används för att öppna hamburgermenyn på små skärmar och om stängt sidhuvud är valt.

en: Variable Product Button
sv_SE: Variabel produkt knapp

en: Vertical
sv_SE: Vertikal

en: Vertical Header Settings
sv_SE: Vertikalt sidhuvud: Inställningar

en: Vertical Position
sv_SE: Vertikal position

en: Very Big
sv_SE: Väldigt stor

en: View Details
sv_SE: Visa detaljer

en: View:
sv_SE: Visa:

en: Visibility
sv_SE: Synlighet

en: Visit Author Page
sv_SE: Besök författarens sida

en: WP Head
sv_SE: WordPress header

en: We are sorry. But the page you are looking for is not available.
sv_SE: Tyvärr, men sidan du sökte är inte längre tillgänglig.

en: Website
sv_SE: Hemsida

en: Week %s
sv_SE: Vecka %s

en: Welcome!
sv_SE: Välkommen!

en: Wide
sv_SE: Bred

en: Wider Spacing
sv_SE: Bredare mellanrum

en: Widgets Border Color
sv_SE: Widgets: Kantlinjefärg

en: Widgets Padding
sv_SE: Widgets padding

en: Widgets in this area are used in the first footer region.
sv_SE: Widgets i denna del används i första sidfoten.

en: Widgets in this area are used in the fourth footer region.
sv_SE: Widgets i denna del används i den fjärde sidfoten.

en: Widgets in this area are used in the left sidebar region if you use the Both Sidebars layout.
sv_SE: Widgets i denna del används i vänster sidofält om du använder Båda Sidofältslayouten.

en: Widgets in this area are used in the off canvas sidebar. To enable the Off Canvas filter, go to the WooCommerce > Archives section of the customizer and enable the Display Filter Button option.
sv_SE: Widgets i detta område används i off canvas sidofält. För att aktivera Off Canvas Filter, gå till WooCommerce > Arkiv-sektionen i Anpassa och aktivera Visa Filtreringsknapp i inställningen.

en: Widgets in this area are used in the search result page.
sv_SE: Widgets i denna del används på sökresultatsidan.

en: Widgets in this area are used in the second footer region.
sv_SE: Widgets i denna del används i andra sidfoten.

en: Widgets in this area are used in the third footer region.
sv_SE: Widgets i denna del används i den tredje sidfoten.

en: Widgets in this area will be displayed in the left or right sidebar area if you choose the Left or Right Sidebar layout.
sv_SE: Widgets i denna del kommer att synas i vänster eller höger sidofält om du väljer Vänster eller Höger sidofältslayout.

en: Width (px)
sv_SE: Bredd (px)

en: Wishlist
sv_SE: Önskelista

en: WooCommerce Product Add To Cart
sv_SE: WooCommerce: Produkt: Lägg i kundvagn

en: WooCommerce Product Price
sv_SE: WooCommerce: Produkt: Pris

en: WooCommerce Product Title
sv_SE: WooCommerce: Produkt: Titel

en: WooCommerce Sidebar
sv_SE: WooCommerce sidofält

en: X Marks The Spot
sv_SE: X markerar länken

en: Yearly Archives: %s
sv_SE: Årsarkiv: %s

en: Yes
sv_SE: Ja

en: You Might Also Like
sv_SE: Du kanske också gillar

en: You can add: px-em-%
sv_SE: Du kan lägga till: px-em-%

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a comment.
sv_SE: Du måste vara %sinloggad%s för att lägga en kommentar.

en: You must be logged in before proceeding to checkout.
sv_SE: Du måste vara inloggad innan du fortsätter till kassan.

en: You need to activate the %1$sTI WooCommerce Wishlist%2$s plugin to add a wishlist button and icon
sv_SE: Du behöver aktivera %1$sTI WooCommerce Wishlist%2$s-tillägget för att lägga till knapp och ikon för önskelista

en: You searched for:
sv_SE: Du sökte efter:

en: Your Comment Here...
sv_SE: Din Kommentar Här…

en: Your cart
sv_SE: Din kundvagn

en: Your comment is awaiting moderation.
sv_SE: Din kommentar inväntar granskning.

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
sv_SE: okänd

en: edit
sv_SE: redigera
